İzolasyonda Güven ve Kalite
İzolasyonda Güven ve Kalite

Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

ALTAYLAR Ailesi olarak amacımız ve önceliğimiz “İnşaat ve Yalıtım” sektöründe verdiği güven, sunduğu ürün ve hizmetlerle gönüllere hitap etmek ilk akla gelen olmaktır.

İnsana ve çevreye saygılı, emeği önceleyen, tüm paydaşlara karşı dürüstlüğü şiar edinmiş ve çevresine güven veren, sürdürülebilir çözüm ve kalite odaklı bir anlayışla, müşterilerine minimum maliyetle maksimum faydayı sunan, üründe yüksek kalite hizmette ise müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiştir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmamız, sektörde tercih edilmemizi sağlayan en önemli etkenlerden biri olmuştur. Kısa zaman içinde sağladığımız güven ve memnuniyetin bir sonucu olarak müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hizmetlerimizi gün geçtikçe genişletiyoruz.

Su Yalıtımı, Isı Yalıtımı, Yangın Yalıtımı, Çatı Cephe, Soğuk Hava Depoları, Tadilat, Dekorasyon işlerinde güvenilir bir çözüm ortağı olarak anılmak şiarımızdır. Hizmette ve işinde kaliteyle Yalıtım ve Yapı Malzemelerine çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

Sunduğu kaliteli ürünler ve hizmet kalitesindeki müşteri odaklı anlayış sayesinde çok kısa bir zamanda sektörün ve müşterilerinin teveccühüne mazhar olan ALTAYLAR İZOLASYON LTD.ŞTİ yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren birçok firma ile işbirliği yaparak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Misyon

Bireyi değil toplumu önceleyen sorumluluk bilinci içerisinde insana, doğaya ve emeğe saygılı sektörün güven duyulan, insan için insana ve insanoğluna anlayışı çerçevesinde müşterilerine kaliteli, yenilikçi farklı ürünler sunan, müşterilerine iyi hissedeceği minimum maliyetle maksimum faydayı sağlayan hizmeti/ürünleri sunmak zihinlerde ve gönüllerde ilk tercih edilen marka değeri oluşturmak.

Vizyon

Yalıtım ve İnşaat sektörünün ihtiyacı olan ürünleri yüksek kalite-fiyat dengesi ve geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini ve memnuniyetini en üst düzeyde karşılamak vizyonunu ilke edinmek.

EnglishTurkish